Salvador Dali litografi
Closed
2018-05-23
545293
| Sold for | 7 000 SEK |
| Estimate | 10 000 SEK |
SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Flordali II, 1980-tal, signerad i trycket, numrerad 2507/5000, Arches, färglitografi efter originalcollage, ca 90x63 cm
Examinerad ur ram