Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Flordali II, 1980-tal, signerad i trycket, numrerad 2507/5000, Arches, färglitografi efter originalcollage, ca 90x63 cm

Examinerad ur ram

545293

2018-05-23