Hornby Tågset

Hornby Tågset
Hornby Tågset
Hornby Tågset
Hornby Tågset
Hornby Tågset
Hornby Tågset
Hornby Tågset
Hornby Tågset

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HORNBY TÅGSET, lok och vagnar i originalkartong, 1 lok, 1 kolvagn, 3 vagnar samt räls, omkring 1900-talets mitt, vagnar i litograferad plåt

slitage

545294

2018-05-25