Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR HALLER (född 1954), abstrakt komposition, signerad och daterad G. Haller 1987, olja på duk, ca 100x100 cm
Smärre märken i duken
545296
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här