Appliquer Louis XVI-stil
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld brons, dekor av blomster och bladgirlanger, krönta av pilkoger samt fackla, höjd ca 42 cm
Enstaka prismor med skador/nagg, en stomme med borrhål,
545314
2018-05-22