Appliquer Louis XVI-stil

Appliquer Louis XVI-stil
Appliquer Louis XVI-stil
Appliquer Louis XVI-stil
Appliquer Louis XVI-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

APPLIQUER, 1 par, 1800-talets slut, Louis XVI-stil, förgylld brons, dekor av blomster och bladgirlanger, krönta av pilkoger samt fackla, höjd ca 42 cm

Enstaka prismor med skador/nagg, en stomme med borrhål,

545314

2018-05-22