Aftonväska i silver

Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver
Aftonväska i silver

Klubbat för:

60 EUR

Utropspris

150 EUR

AFTONVÄSKA, silver, stämplad D.R.G.M. 154958, 935, patented 8/4/01, Tyskland 1900-talets första kvartal, med monogram i guld, innanmäte i brunt läder, längd 12 cm.

Åldersrelaterat slitage. Litet hål från borttaget monogram.

545323

2018-05-27