Aftonväska i silver
Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
AFTONVÄSKA, silver, stämplad D.R.G.M. 154958, 935, patented 8/4/01, Tyskland 1900-talets första kvartal, med monogram i guld, innanmäte i brunt läder, längd 12 cm.
Åldersrelaterat slitage. Litet hål från borttaget monogram.
545323
2018-05-27