Fåtöljer Lindlöfs möbler

Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler
Fåtöljer Lindlöfs möbler

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LINDLÖFS MÖBLER, fåtöljer, 1 par, 1960/70-tal, Lammhults, kromad stomme, tygklädsel

Smärre slitage, fläckar, en med sprucken söm, något slitna karmar

545340

2018-05-24