Plakett brons

Plakett brons
Plakett brons
Plakett brons
Plakett brons
Plakett brons
Plakett brons
Plakett brons
Plakett brons

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PLAKETT, 1900-talets första hälft, brons, rund med relief dekor föreställande Carl Wilhelm Schelle, Apoteket Schelle, diameter 17 cm

Bruksslitage, mindre fläckar och märken

545354

2018-05-25