Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
GUILLAUME VAN DER HECHT (1817-1891): Nederländskt landskap med kor, signerad Guil VD Hecht, olja på duk, ca 84x110 cm
Uppfodrad
545364
2018-05-23
Gör en kostnadsfri värdering här