Guillaume van der Hecht oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

GUILLAUME VAN DER HECHT (1817-1891): Nederländskt landskap med kor, signerad Guil VD Hecht, olja på duk, ca 84x110 cm

Uppfodrad

545364

2018-05-23