Soffbord 1960-tal i ek
2018-05-22
545373
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, sannolikt Hantverket, ek samt ekfanér, underdel med tidningshylla, höjd 55, 120x44 cm
Bruksslitage, blekt