Axel Bengtsson

Axel Bengtsson
Axel Bengtsson

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-76): Militärer, monogramsignerad och daterad A Bn -76, 68/260, färglitografi, ca 35x50 cm

545376

2018-05-22