Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

1 500 SEK

PETER KURBATOV (Ryssland, 1900-tal): Höstlandskap, signerad och daterad P. Kurbatov 1948, olja på duk, ca 60x73 cm

545377

2018-05-22