Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i form av dansande par, porslin, otydlig märkning, höjd inkl. skärm 86 cm
Zustandsbeschreibung
Omfattande lagningar
545410
2018-05-22
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner