Bordslampa i porslin

Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin
Bordslampa i porslin

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, fot i form av dansande par, porslin, otydlig märkning, höjd inkl. skärm 86 cm

Zustandsbeschreibung

Omfattande lagningar

545410

2018-05-22