Bordspendyl

Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl
Bordspendyl

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, senempire, förgylld och patinerad brons, krön i form av sittande sjöman med ankare, höjd ca 46, 32x13 cm, nyckel och pendel finns

Smärre slitage

545413

2018-05-22