Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSPENDYL, 1800-talets slut, senempire, förgylld och patinerad brons, krön i form av sittande sjöman med ankare, höjd ca 46, 32x13 cm, nyckel och pendel finns
Smärre slitage
545413
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här