Ljuskrona i empire-stil
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 2000-tal, empire-stil, Rejmyre Belysning, för 6 ljus, 1 central ljuspunkt, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd (t.o.m takfäste) ca 98 cm, diameter ca 54 cm
Smärre slitage, damm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
545424
2018-05-20