Ljuskrona i empire-stil

Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil
Ljuskrona i empire-stil

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

LJUSKRONA, 2000-tal, empire-stil, Rejmyre Belysning, för 6 ljus, 1 central ljuspunkt, stomme i mässing, behängd med olikslipade prismor, höjd (t.o.m takfäste) ca 98 cm, diameter ca 54 cm

Smärre slitage, damm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

545424

2018-05-20