Matgrupp Kerstin Hörlin Holmqvist
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Charlotte", matgupp, Asko, svartlackerade, stoppade sitsar, stolarna etikettmärkta och daterade -68, bestående av matbord, stolar, 4 st, bordets mått höjd 72, 130x90, stolarnas sitthöjd 43, 3 iläggsskivor vardera bredd 30 cm medföljer
Brukslitage, smärre repor, bordsskivan med märken
545428
2018-05-22