Matgrupp Kerstin Hörlin Holmqvist

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, "Charlotte", matgupp, Asko, svartlackerade, stoppade sitsar, stolarna etikettmärkta och daterade -68, bestående av matbord, stolar, 4 st, bordets mått höjd 72, 130x90, stolarnas sitthöjd 43, 3 iläggsskivor vardera bredd 30 cm medföljer

Brukslitage, smärre repor, bordsskivan med märken

545428

2018-05-22