Herman Norrman

Herman Norrman
Herman Norrman
Herman Norrman
Herman Norrman
Herman Norrman
Herman Norrman

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

HERMAN NORRMAN (1864-1906): Skjul vi insjö, signerad och daterad H Norrman -86, olja på duk, ca 55x46 cm

Duklagningar

545441

2018-05-22