Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GARDINOMTAG, 3 par, 1800-tal, brons, Louis XVI-stil, brännförgyllda, höjd 16, 12 cm
Ett omtag delvis korroderat
545447
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här