Cigarettetui niello silver

Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver
Cigarettetui niello silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CIGARETTETUI, silver, omkring år 1900, niello, dekor av näckrosor, invändigt förgylld, otydliga stämplar, ca 9,5x8,5 cm

Smärre bortfall, slitage

545463

2018-05-22