Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, lackarbete, Kina, 1900-talets första hälft, dekor av blommor och uppställda ting i sten mot svart fond, detaljer i guld, hyllinredning, höjd ca 78, 58x27 cm
Slitage, avslag
545464
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här