Skåp Kina lackarbete

Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete
Skåp Kina lackarbete

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SKÅP, lackarbete, Kina, 1900-talets första hälft, dekor av blommor och uppställda ting i sten mot svart fond, detaljer i guld, hyllinredning, höjd ca 78, 58x27 cm

Slitage, avslag

545464

2018-05-22