Per Sunne kniv

Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv
Per Sunne kniv

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PER SUNNA, kniv, samearbete, slida med graverad, geometrisk dekor, grepp i björk och ben, monogramsignerad ´´PS´´, totallängd 24 cm

Blad är lite rostig, bruksslitage, fläckar

545470

2018-05-25