Nikolaus Fankki kniv
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
NIKOLAUS FANKKI (Kaitum, född 1927), kniv, samearbete, slida i graverat renhorn, signerad ´´N Fankki´´, totallängd 18 cm
Kuntoraportti
Blad är något rostig, slitage
545472
Päivämäärä:
2018-05-25