Nikolaus Fankki kniv

Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv
Nikolaus Fankki kniv

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

NIKOLAUS FANKKI (Kaitum, född 1927), kniv, samearbete, slida i graverat renhorn, signerad ´´N Fankki´´, totallängd 18 cm

Kuntoraportti

Blad är något rostig, slitage

545472

Päivämäärä:

2018-05-25