Samiska knivar

Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar
Samiska knivar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMISKA KNIVAR, 9 st, bestående av: en, Johan Pejok, Kaitum, monogramsignerad ´´P´´, en, möjligtvis Kjell Fjällborg, Kirun, monogramsignerad ´´KF´´, tillsammans med 7 andra, totallängd ca 15-26 cm

Slitage, fläckar, märken, några blad är rostiga

545478

2018-05-25