Samiska knivar
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SAMISKA KNIVAR, 9 st, bestående av: en, Johan Pejok, Kaitum, monogramsignerad ´´P´´, en, möjligtvis Kjell Fjällborg, Kirun, monogramsignerad ´´KF´´, tillsammans med 7 andra, totallängd ca 15-26 cm
Slitage, fläckar, märken, några blad är rostiga
545478
2018-05-25