Fåtöljer 1 par "Poppea" TRIANGOLO

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Poppea", TRIANGOLO By Arte & Cuoio, design av Enrico Tonucci, Italien 2000-tal, stomme i rostfritt stål, sits i formpressat rött läder, brännmärkta, sitthöjd ca 38 cm

Lätt bruksslitage

545485

2018-05-22