Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NALLEBÖRNAR, 3 st, 1900-talets första hälft, bestående av 2 miniatyrbjörnar, varav en Steiff, samtliga i stoppad plysch, rörliga ramar, längd ca 6,5-60 cm
Slitage, skador
545490
2018-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här