Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKLAMPA, 1900-talets början, mässing med en droppformad, frostat glas, kupa, infattningen behängd med olikformade prismor, höjd ca 43 cm

Bruksslitage, ej funktionstestad

545493

2018-05-25