Väggskåp 1800-tal

Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal
Väggskåp 1800-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGSKÅP, 1800-talets senare hälft, ek och furu, glasade dörrar, invändig förvaring på vitmålade hyllor, höjd 97, bredd 98, djup 24 cm, nyckel finns

Bruksslitage

545500

2018-05-22