Såssnipa och skål silver Danmark

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SÅSSNIPA, SKÅL, silver, Danmark, handtag formade som kattdjur, invändigt förgyllda, skålens diameter ca 14, höjd ca 7 cm, totalvikt 462 g

Bruksslitage

545513

2018-05-22