Bruno Mahtsson Minafåtölj

Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj
Bruno Mahtsson Minafåtölj

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Mina", fåtölj, Bruno Mathsson International, formgiven 1978, stomme i skiktlimmad bok, klädsel i ljus sadeljord, stämplad "Bruno Mathsson International, Made in Värnamo Sweden", sitthöjd ca 41cm

Bruksslitage

545565

2018-05-22