Auguste Musin oljemålning

Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning
Auguste Musin oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AUGUSTE MUSIN (1852-1923): Skeppsbrott vid klippig kust, signerad A Musin, olja på duk, 31x46 cm

545573

2018-05-24