Juliusz Slabiak oljemålning

Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning
Juliusz Slabiak oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JULIUSZ SLABIAK (Polen, 1917-1973) Vildhästar, signerad Juliusz Slabiak, olja på duk, ca 58x79 cm

545574

2018-05-24