Kista Lennartsnäs

Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs
Kista Lennartsnäs

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KISTA, 1700-tal, barock, ek, beslag i smide, höjd ca 74, 120x55 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Renoverad, nyckel saknas, slitage, sprickor

545580

2018-06-12