Josef Ekberg, vas Gustavsberg 1913

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JOSEF EKBERG, vas, Gustavsberg 1913, Sgrafitto, dekor i mörkblått av växter mot ljusblå fond, signerad Gustafsberg 1913 J Ekberg, höjd 28 cm

fotringsnagg

545587

2018-05-29