Karmstolar Lennartsnäs

Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs
Karmstolar Lennartsnäs

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, ek, barockstil, skuren dekor, stoppad rygg och sits, höjd ca 136, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage

545593

2018-06-12