Karmstol Lennartsnäs

Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs
Karmstol Lennartsnäs

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1900-tal, ek, barockstil, skuren dekor, krönt av parställda putti, stoppad sits o rygg, höjd ca 127, sitthöjd 53 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Slitage

545596

2018-06-12