Allmoge formar

Allmoge formar
Allmoge formar
Allmoge formar
Allmoge formar
Allmoge formar
Allmoge formar

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FORMAR, 3 st, 1800-tal, koppar, bestående av: sockerskaksform, aladåbform och form längd ca 23,5-28,5 cm

Sockerskaksform, med mindre skador

545597

2018-05-26