Hurts David Rosén

Hurts David Rosén
Hurts David Rosén
Hurts David Rosén
Hurts David Rosén
Hurts David Rosén
Hurts David Rosén
Hurts David Rosén
Hurts David Rosén

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DAVID ROSÉN, hurts, Nordiska kompaniet, 1950-tal, fanérad i mahogny, beslag i mässing, skyltmärkt samt märkt 585 010 17:e sept 1955, höjd ca 61, 36x76 cm

Nyckel saknas, fläckar, ytskador

545605

2018-05-26