Oljemålnig Lennartsnäs
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
MARCUS LARSON (1825-1864) kopia efter: Segelfartyg på stormande hav, singerad och daterad J.A Smith 1898, olja på duk, ca 93x130 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
545639
2018-06-12