Susan Gillhög olja

Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja
Susan Gillhög olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SUSAN GILLHÖG (född 1950): Interiör med stilleben, signerad, olja på duk, 76 x 57 cm

545649

2018-05-22