Slagbord Lennartsnäs

Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs
Slagbord Lennartsnäs

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SLAGBORD, 1800-tal, gråmålat, höjd ca 77, 168x35, total längd 170 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

545651

2018-06-12