Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER DAHL (född 1934): ur sviten "Dansen", signerad och daterad -81, provtryck, färglitografi, ca 52x37

545656

2018-05-22