Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PETER DAHL (född 1934): ur sviten "Dansen", signerad och daterad -81, provtryck, färglitografi, ca 52x37
545656
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här