Engelskt skrivbord

Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord
Engelskt skrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-tal, England, betsat trä. 3 lådor i sargen, ca höjd 73, 90x42 cm

SMärre lagningar, slitage

545665

2018-05-22