Tallrikar fajans Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, 3+1+1+1, 1700/1800-tal, fajans, troligen La Rochelle, handmålade, diameter ca 23-24 cm
Kuntoraportti
Nagg, skador
545679
Päivämäärä:
2018-05-22