Gjutjärnsurnor

Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor
Gjutjärnsurnor

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

TRÄDGÅRDSURNOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, grönlackerat gjutjärn, på socklar, höjd (inkl. sockel) ca 84 cm, diameter ca 40 cm

Smärre/obetydligt slitage

545680

2018-05-22