Ulf Malmgren oljemålning

Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning
Ulf Malmgren oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF MALMGREN (1937-2012): "The adoration of the Madonna", signerad och daterad U Malmgren 1982, olja på duk, ca 135x100 cm

545687

2018-05-22