Tor Hörlin pastell

Tor Hörlin pastell
Tor Hörlin pastell
Tor Hörlin pastell
Tor Hörlin pastell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TOR HÖRLIN (1899-1985): Motiv från Skälderviken Torekov, signerad Tor Hörlin, pastell, 43x52 cm
Proveniens: Utsikt från Tor Hörlins hem vid Skälderviken Torekov

545693

2018-05-22