Tor Hörlin pastell
Vollendet
2018-05-22
545693
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TOR HÖRLIN (1899-1985): Motiv från Skälderviken Torekov, signerad Tor Hörlin, pastell, 43x52 cm
Proveniens: Utsikt från Tor Hörlins hem vid Skälderviken Torekov