Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TOR HÖRLIN (1899-1985): Motiv från Skälderviken Torekov, signerad Tor Hörlin, pastell, 43x52 cm
Proveniens: Utsikt från Tor Hörlins hem vid Skälderviken Torekov
545693
2018-05-22
Gör en kostnadsfri värdering här